بیشترین میزان انتقال وجه بین المللی توسط مهاجران انجام می گیرد
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

بیشترین میزان انتقال وجه بین المللی توسط مهاجران انجام می گیرد

به گفته کارشناسان، با توجه به اینکه میزان وجه انتقالی بین کشورها درحال افزایش است، شرکت های فعال در حوزه fintech (فناوری مالی) در تلاش اند تا بتوانند از این بازار جدید، درآمد بیشتری کسب کنند. درحال حاضر، ایالات متحده در میان کشورهای مبدأ انتقال پول، درجایگاه اول قرار دارد. همچنین، پیش بینی می شود که در سال ۲۰۱۹ بیشترین میزان انتقال وجه بین المللی توسط مهاجرانی انجام گیرد که به وطن خود پول ارسال می کنند.

اخبار حاکی از این است که، میزان پولی که مهاجران به موطن خود انتقال می دهد در سال جاری رکورد های جدیدی ثبت خواهد کرد، و برای شرکت های فعال در حوزه fintech و ارائه کنندگان خدمات پرداخت بین المللی، فرصت استثنائی ایجاد خواهد کرد تا سود خود از این فرآیند نقل و انتقال پول را به حداکثر برسانند.

همچنین، فواید بسیاری که از این پول ها نصیب کشورها مقصد که پول را دریافت می کنند، می شود نیز غیرقابل انکار است. منافع کشورهای دریافت کننده پول به حدی است که برخی از کشورهایی که سطح درآمد ملی پایین یا متوسطی دارند روی این پول ها حساب می کنند و برای استفاده بهینه از آنها برنامه ریزی می کنند. برای مثال طبق گزارشی که اخیرا در روزنامه BusinessWorld منتشر شد، در دوران بحران مالی ۱۹۹۷ کشور آسیایی فیلیپین، به مدد پول هایی که فیلیپینی های مهاجر به وطن خود می فرستادند، توانست از بحران مالی رهایی یابد.

طبق گزارشی که این هفته در نشریه فارین پالیسی منتشر شد، کشور هند که در سال ۲۰۱۸ معادل ۷۸.۶ میلیارد دلار از اتباع خارج نشین خود دریافت کرده، جایگاه نخست را در میان کشورهای مقصد انتقال پول دارد و انتظار می رود که در سال جاری نیز این جایگاه را حفظ کند.

بنابراین مهاجران ارسال کننده پول و کشورهای مقصد هردو بدنبال  استفاده از روش هایی آسان تر، سریع تر و امن تر برای این کار هستند. اینجاست که نقش شرکت های fintech و ارائه کنندگان سرویس های پرداخت بین المللی مهم می شود و جای تعجب ندارد اگر درآینده نزدیک، سود این شرکت ها از محل کارمزدی که از فرآیند انتقال پول دریافت می کنند، بشدت افزایش یابد.

برای مثال شرکت CurrencyFair از شرکت هایی است که خدمات انتقال پول آسان و با کارمزد پایین به مشتریان خود پیشنهاد می کند. طبق اعلام این شرکت، اگر بخواهید به حساب خودتان پول منتقل کنید، این شرکت به صورت کاملا رایگان این کار را برایتان انجام خواهد داد و کارمزد انتقال پول بین المللی نیز تنها ۲.۵ یورو می باشد.

در ایالات متحده، بزرگترین بازیگران حوزه پرداخت های بین المللی هنوز هم وسترن یونیون و مانی گرام هستند که بنا به گفته کارشناسان، در سال جاری درآمدشان افزایش خواهد یافت و اخبار حاکی از این است که هر دو شرکت یاد شده اخیرا همکاری های خود را با شرکت های حوزه  fintech با هدف ایجاد سرویس های متنوع تر، افزایش داده اند.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

درباره ما

در سکه و صراف نگار میتوانید با خیالی آسوده و به دور از استرس به مبادلات ارزی خود و همینطور خرید کالا و دریافت کارتهای بین المللی بپردازید. ما در سکه و صراف نگار این زمینه را برای شما محیا کرده ایم تا بتوانید از دو روش حضوری و اینترنتی فعالیت های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

طراحی و گرافیک، طراحی سایت، طراحی بسته بندی

اولین چیزی که پس از انتخاب یک کالا در فروشگاه‌ ها به چشم می‌خورد طراحی بسته بندی آن کالا است؛ همانطور که می‌دانید طراحی محصول و نوع بسته بندی آن می تواند تاثیر شگرفی در میزان فروش کالاها داشته باشد…

برای انجام پروژه های طراحی خود با ما در ارتباط باشید

برای دریافت اخبار بیشتر، ایمیل خود را برای ما ارسال کنید.

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.