یکپارچه سازی پلتفرم های MoneyGram و KyckGlobal
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

یکپارچه سازی پلتفرم های MoneyGram و KyckGlobal

مانی گرام (شرکت ارائه کننده خدمات انتقال پول دیجیتال)، اعلام کرد که بمنظور ایجاد سرویس های انتقال پول برای فعالان و کارکنان اقتصادِ گیگ اقدام به یکپارچه سازی پلتفرم با کمپانی کیک گلوبال خواهد کرد.
کیک گلوبال، یک شرکت فعال در حوزه Fintech (فناوری مالی) است. این شرکت قرار است برای خدمات رسانی بهتر به جمعیت بزرگ و درحال رشد فعالان حوزه اقتصاد گیگ در کشور آمریکا و به طور مشخص با ایجاد امکان پرداخت بدهی هایشان به طوری که امکان برداشت مستقیم به صورت نقد داشته باشد، با مانی گرام همکاری کند.
لازم به ذکر است که اقتصاد گیگ، به طور خلاصه به شرکت های نوظهوری اطلاق می شود که به جای استخدام کارکنان تمام وقت، پیمانکاران، فریلنسرها و یا کارکنان موقت استخدام می کنند. مشاغل در چنین بازار کاری منعطف بوده و از قرارداد مشخصی بهره مند نیستند.
اَلکس هولمز، رئیس و مدیر عامل اجرایی مانی گرام درباه جزئیات این همکاری گفت:
این همکاری، مثال بسیار خوبی است از اجرا و ادامه استراتژی رشدی که برای شرکت مان در نظر گرفته ایم. با سرمایه گذاری بر روی توانایی های بالقوه شرکت و ارتقاء امکانات فیزیکی و دیجیتالی مان باهدف خدمت رسانی به مشتریان جدید و استفاده از روش های جدید. بسیار مشتاقیم که همکاری خود را با یک شرکت نوآور و خلاق دیگر در زمینه فناوری مالی آغاز کنیم.

سَم ویلز، یکی از مدیران کیک گلوبال نیز اظهار داشت:
در نتیجه همکاری و شراکت ما با مانی گرام، قادر خواهیم بود تا به فعالان حوزه اقتصاد گیگ بهتر خدمت رسانی کرده و برای این افراد امکان دسترسی سریع و آسان به پولی که به عنوان دستمزد از کارفرمایشان دریافت می کنند را فراهم آوریم. این افراد همچنین، امکان نقد کردن پول خود به صورت مستقیم را نیز خواهند داشت.
در ادامه، مَت فرای، رئیس بخش درآمدهای دیجیتالی مانی گرام افزود: در چند سال گذشته، مانی گرام سرمایه گذارهای سنگینی برای ارتقاء سطح زیرساخت های تکنولوژیک خود و ساخت رابط های برنامه نویسی کرده است. از این رو بسیاری از شرکت ها امکان یکپارچه سازی با پلتفرم ما را دارند و درنتیجه ی همکاری با این شرکت ها، سرویس های ما امکان خدمات رسانی به افراد بیشتری را پیدا می کنند.

مانی گرام با همکاریِ خرده فروشان، بانک ها و شرکت های پُست بین المللی، خدمات پرداختِ فرد به فرد و همچنین، خدمات انتقال پول را در بیش از ۲۰۰ کشور و از طریق یک شبکه جهانی که شامل بیش از ۳۵۰ هزار موقیت مکانی است، ارائه می کند.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

درباره ما

در سکه و صراف نگار میتوانید با خیالی آسوده و به دور از استرس به مبادلات ارزی خود و همینطور خرید کالا و دریافت کارتهای بین المللی بپردازید. ما در سکه و صراف نگار این زمینه را برای شما محیا کرده ایم تا بتوانید از دو روش حضوری و اینترنتی فعالیت های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

طراحی و گرافیک، طراحی سایت، طراحی بسته بندی

اولین چیزی که پس از انتخاب یک کالا در فروشگاه‌ ها به چشم می‌خورد طراحی بسته بندی آن کالا است؛ همانطور که می‌دانید طراحی محصول و نوع بسته بندی آن می تواند تاثیر شگرفی در میزان فروش کالاها داشته باشد…

برای انجام پروژه های طراحی خود با ما در ارتباط باشید

برای دریافت اخبار بیشتر، ایمیل خود را برای ما ارسال کنید.

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.