سفر هیات اقتصادی هلند به ایران

رییس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: در روزهای آتی مشاور وزیر کشاورزی و مشاور اقتصادی سفیر هلند برای بررسی راه‌های گسترش مناسبات تجاری به استان زنجان سفر می‌کنند. غلامحسین جمیلی اظهار کرد: مشاور وزیر کشاورزی و مشاور اقتصادی سفیر هلند برای بررسی راه‌های گسترش مناسبات تجاری به استان زنجان سفر می‌کنند و با انتخاب رئیس […]

رییس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: در روزهای آتی مشاور وزیر کشاورزی و مشاور اقتصادی سفیر هلند برای بررسی راه‌های گسترش مناسبات تجاری به استان زنجان سفر می‌کنند.

غلامحسین جمیلی اظهار کرد: مشاور وزیر کشاورزی و مشاور اقتصادی سفیر هلند برای بررسی راه‌های گسترش مناسبات تجاری به استان زنجان سفر می‌کنند و با انتخاب رئیس جدید اتاق بازرگانی ایران همه حواشی و اتفاقات مربوط به این موضوع نیز پایان یافته است.

این مسئول ادامه داد: رئیس جدید اتاق بازرگانی ایران در واقع رئیس همه اعضای اتاق است، چه افرادی که به رئیس جدید رأی دادند و چه آن‌هایی که برنامه‌های وی را قبول ندارند، باید با وحدت‌رویه و یکپارچه و هماهنگ خواسته‌های بخش خصوصی را دنبال کنیم و باید در راستای دنبال این خواسته‌ها و ایجاد سازوکار مناسب برای اجرایی کردن آنها حرکت کنیم.

جمیلی خاطرنشان کرد: انتظارات بخش خصوصی مشخص است و در این بین راه‌های رسیدن به این انتظارات متفاوت است و رئیس جدید اتاق نیز با توجه به سابقه خوبی که در این بخش دارد، در اجرایی شدن این خواسته‌ها تاثیر شایانی خواهد داشت. رئیس جدید اتاق بازرگانی ایران در حدود دو دهه است که مسئولیت‌های بسیاری در اتاق بازرگانی ایران دارد و وی با همه نقاط قوت و ضعف بخش خصوصی آشنایی دارد که این موضوع می‌تواند توانمندی در شتاب‌بخشی انتظارات بخش خصوصی را محقق کند.

وی تصریح کرد: مشاور وزیر کشاورزی و مشاور اقتصادی سفیر هلند به استان زنجان سفر خواهند کرد و با توجه به اینکه کشور هلند در بخش پرورش و صادرات گل‌ دارای سابقه و توانمندی بالایی در جهان است، در بررسی‌های صورت داده استان زنجان را نیز برای کاشت و پرورش گل مناسب ارزیابی کرده‌اند.

رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه زنجان با توجه به موقعیت استراتژیک و آب و هوای بسیار خوب، دارای ظرفیت بالایی در بخش کشاورزی است، تصریح کرد: سفارت هلند در ایران با همکاری اتاق بازرگانی با بررسی‌هایی که انجام داده‌اند، استان زنجان را مناسب‌ترین مکان برای این موضوع انتخاب کرده و در این سفر نحوه سرمایه‌گذاری و همچنین بررسی راه‌های انجام تبادلات و مراودات تجاری در بخش کشاورزی و دامپروری استان زنجان و کشور هلند بررسی خواهد شد.

وی اظهار کرد: جایگاه کشور هلند در بخش صادرات گل و کشاورزی بسیار مطلوب است و در این سفر همچنین انتقال تکنولوژی و راه‌های افزایش مناسبات تجاری و اقتصادی بین زنجان و هلند بررسی خواهد شد.

جمیلی با بیان اینکه سفر هیأت‌های تجاری و اقتصادی از کشورهای مختلف جهان به استان زنجان، مدتی است که به همت اتاق بازرگانی استان زنجان صورت می‌گیرد، گفت: این سفرها برای استان زنجان بسیار مثبت بوده و نتایج خوبی را به همراه داشته است و سفر هیات‌های تجاری و اقتصادی کشورهای دیگر به استان زنجان تاکنون در چند مورد چون بخش کشاورزی نتایج خوب و دستاوردهای مثبتی به همراه داشته است.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

همکاران ما
bank bank bank bank bank bank