روند معکوس سکه و دلار در بازار

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۵۳۰ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۸۵ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال داد و ستد کردند. بر اساس […]

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۱۱ ریال کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۳۵ هزار و ۵۳۰ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۸۵ هزار ریال افزایش ۱۱ میلیون و ۲۶۰ هزار ریال داد و ستد کردند.

بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۴۳ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز (۱۶ شهریورماه) به ۳۹ هزار و ۸۵۲ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۳۷۰ ریال افزایش قیمت ۴۷ هزار و ۶۸۰ ریال فروخته شد.

همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۹۰ هزار ریال افزایش قیمت ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۳۰ هزار ریال افزایش قیمت پنج میلیون و ۷۵۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۵۰ هزار ریال افزایش قیمت سه میلیون و ۳۰ هزار ریال داد و ستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه یک گرمی با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز یک میلیون و ۸۳۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۱۴۷ هزار و ۱۷۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا نیز با ۲۰ دلار و ۱۰ سنت افزایش قیمت نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۴۹ دلار و ۶۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۲۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۱۴۰ ریال اعلام کرده است.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

همکاران ما
bank bank bank bank bank bank