هر اونس طلا ۱۳۲۳ دلار

پس از سقوط قیمت طلا به پایین‌ترین سطح پنج هفته اخیر در جلسه گذشته، قیمت طلا در معاملات امروز ثابت باقی ماند. به نقل از رویترز، دانیل هاینس، تحلیلگر ANZ اعلام کرد: «قیمت‌ها تقریبا ثابت باقی مانده‌اند. با وجود افزایش انتظارات برای بالارفتن نرخ بهره، به نظر می‌رسد که سطح حمایتی در این قیمت تشکیل […]

پس از سقوط قیمت طلا به پایین‌ترین سطح پنج هفته اخیر در جلسه گذشته، قیمت طلا در معاملات امروز ثابت باقی ماند.

به نقل از رویترز، دانیل هاینس، تحلیلگر ANZ اعلام کرد: «قیمت‌ها تقریبا ثابت باقی مانده‌اند. با وجود افزایش انتظارات برای بالارفتن نرخ بهره، به نظر می‌رسد که سطح حمایتی در این قیمت تشکیل شده است. در حالی که ما شاهد جریان‌های خروجی از صندوق‌های معاملاتی طلا هستیم، سرمایه‌گذاران با در نظرگرفتن محیط نرخ بهره پایین و بازده منفی از داشتن طلا تقریبا خوشحال هستند.»

هر اونس طلا در معاملات امروز بدون تغییر چندانی یکهزار و ۳۲۳ دلار و ۲۰ سنت معامله شد.

جانت یلن، رئیس فدرال‌رزرو روز جمعه اعلام کرده بود با توجه به بهبود بازار نیروی کار و انتظار برای رشد اقتصادی متوسط، احتمال افزایش نرخ بهره در سال جاری تقویت شده است.

گزارش اشتغال بخش غیر کشاورزی ماه آگوست در روز جمعه در کنار آمار دیگر می‌تواند اظهارات قاطع یلن و دیگر مقامات فدرال رزرو را تقویت کند.

بر اساس میانگین برآورد ۸۹ اقتصاددان مورد بررسی رویترز، انتظار می‌رود میزان اشتغال در ماه آگوست ۱۸۰ هزار شغل افزایش یابد که کمتر از افزایش ۲۵۵ هزار و ۲۹۲ هزار شغلی در جولای و ژوئن بوده است.

جیمز استیل تحلیلگر HSBC اعلام کرد: «طلا به طور ویژه به انتشار آمار اشتغال حساس است. آمار دیگر نظیر مصرف شخصی،‌ اعتماد مصرف‌کننده، فروش خودرو و فعالیت‌ کارخانه‌ها نیز روی طلا تاثیر خواهد گذاشت.»

در میان تقاضای قدرتمند خودرو، هزینه‌های مصرف‌کنندگان آمریکایی در ماه جولای برای چهارمین ماه متوالی افزایش یافت. موضوعی که نشان‌دهنده رشد اقتصادی و هموار شدن مسیر فدرال‌رزرو برای افزایش نرخ بهره در سال جاری شده است.

طلا به شدت به نرخ بهره حساس است به طوری که افزایش نرخ بهره هزینه‌های فرصت نگهداری شمش را افزایش داده در حالی که دلار را تقویت می‌کند.

وانگ تائو تحلیلگر تکنیکال رویترز اعلام کرد، با توجه به الگوی موجی و تحلیل نسبی فیبوناتچی، اونس سطح ۱۳۰۸ دلاری را هدف قرار داده است.

شاخص دلار نیز در معاملات امروز با رشدی ۰٫۱ درصدی به ۹۵٫۶۹۲ واحد رسید.

در بازار فلزات گرانبهای دیگر، هر اونس نقره با ۰٫۶ درصد افزایش ۱۸ دلار و ۸۴ سنت معامله شد و قیمت هر اونس پلاتین و پالادیوم با اندکی تغییر به ترتیب به ۱۰۷۱٫۶۰ و ۶۹۵٫۰۸ دلار رسید.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

همکاران ما
bank bank bank bank bank bank