وزیر اقتصاد: دولت یازدهم درصدد ساماندهی نرخ سود تسهیلات بانکی است

به گزارش ایرنا علی طیب نیا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در فرودگاه کرمانشاه افزود: دولت یازدهم در اولین جلسه پول و اعتبار، تصمیمات خود را برای ساماندهی این امر مطرح می کند و برخی از بانک ها داوطلبانه پیشنهاد کاهش نرخ سود بانکی را داده اند. وی در مورد کاهش نرخ […]

به گزارش ایرنا علی طیب نیا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در فرودگاه کرمانشاه افزود: دولت یازدهم در اولین جلسه پول و اعتبار، تصمیمات خود را برای ساماندهی این امر مطرح می کند و برخی از بانک ها داوطلبانه پیشنهاد کاهش نرخ سود بانکی را داده اند.

وی در مورد کاهش نرخ سود بانکی گفت: در یک سال اخیر حدود ۲۵ واحد کاهش تورمی داشته اند و طبیعی است که نرخ سود سپرده و تسهیل بانکی متناسب با آن کاهش پیدا کند.

به گفته وزیر اقتصاد و امور دارایی، درصد هستیم که بسته ای در شورای پول و اعتبار تهیه کنیم تا نرخ سود تسهیلات و بانکی را ساماندهی کنیم.

وی هدف از سفر به استان کرمانشاه را آشنایی با مسائل و مشکلات استان در حوزه های مختلف در ارتباط با اقتصاد اعلام کرد و افزود: بررسی سیستم مالیاتی، گمرکی و بانکی از جمله این اهداف است که امید است در کاهش مشکلات تاثیرگذار باشد.

از ابتدای سال جاری تاکنون، معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست وعلی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی به کرمانشاه سفر کرده اند و وزیر اقتصاد و دارایی سومین مقام عالیرتبه کشوری است که طی دو هفته اخیر به کرمانشاه سفر می کند.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

همکاران ما
bank bank bank bank bank bank