سیستم بانکی مجهز به سامانه جدید بانکداری متمرکز شد

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، با تلاش متخصصین بخش های مختلف این شرکت سامانه جدید بانکداری متمرکز بر روی ماشین های Main Frame نصب و راه اندازی شد. این سامانه که با نام اختصاری ABIS با بهره گیری از جدیدترین فناوری های نرم افزاری و تماما در پلتفرم جاوا، […]

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، با تلاش متخصصین بخش های مختلف این شرکت سامانه جدید بانکداری متمرکز بر روی ماشین های Main Frame نصب و راه اندازی شد.

این سامانه که با نام اختصاری ABIS با بهره گیری از جدیدترین فناوری های نرم افزاری و تماما در پلتفرم جاوا، در مجموعه خدمات انفورماتیک تولید شده است، بر روی ماشین System z10 نصب و پس از انجام آزمون های مختلف، در بیش از ۱۰۰ شعبه بانک سپه مورد بهره برداری قرار گرفت. در این فرآیند از تمام توانمندی های سخت افزاری ماشین های پرقدرتz10 و تجهیزات جانبی آن به بهترین نحو ممکن استفاده شده است.

شایان ذکر است این مجموعه، ویژگی های کیفی منحصر بفردی از جمله قابلیت اطمینان بالا، در دسترس بودن، امنیت، مقیاس پذیری و انعطاف پذیری را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

انتظار می رود با انتقال سامانه ABIS بر روی ماشین های Main Frame، فرآیند گسترش سیستم جدید اتوماسیون بانک سپه به همه شعب این بانک، با سرعت بیشتری دنبال شود.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

همکاران ما
bank bank bank bank bank bank