شرایط جدید اقامت در کانادا

شرایط جدید اقامت در کانادا دولت کانادا در حال بررسی لغو اقامت آن دسته از افرادی است که از این کشور پناهندگی گرفته‌اند، اما بعدا به همان کشوری که از آن فرار کرده‌‌ بودند، سفر کرده‌اند. این اقدام می‌تواند شامل حال بسیاری از ایرانیان کانادا نیز بشود. به گزارش روزنامه تورنتو استار، براساس کنوانسیون ژنو […]

شرایط جدید اقامت در کانادا
دولت کانادا در حال بررسی لغو اقامت آن دسته از افرادی است که از این کشور پناهندگی گرفته‌اند، اما بعدا به همان کشوری که از آن فرار کرده‌‌ بودند، سفر کرده‌اند. این اقدام می‌تواند شامل حال بسیاری از ایرانیان کانادا نیز بشود. به گزارش روزنامه تورنتو استار، براساس کنوانسیون ژنو که در ۲۸ ژوئیه ۱۹۵۱ به تصویب رسید، هر کس که به دلایل دینی و مذهبی، عقیدتی، سیاسی، نژادی و مانند این، در کشور خود با خطر شکنجه، زندان و مرگ مواجه‌ باشد می‌تواند به کشورهای امن و آزاد پناهنده شود. اما دولت کانادا معتقد است افرادی که به این دلایل از این کشور پناهندگی گرفته‌اند ولی پس از مدتی به همان کشوری باز می‌گردند که مدعی بودند در آن امنیت نداشتند، دروغ گفته‌اند و اقامت آنها لغو خواهد شد.

تعویق سفر رئیس‌جمهور افغانستان به ایران
ایرنا: سفیر افغانستان در ایران گفت که به دلیل عزای عمومی در افغانستان، سفر اشرف غنی احمد زی به ایران تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد. نصیر احمد نور در گفت‌وگو با «ایرنا» تاکید کرد: «به خاطر وقوع حادثه دلخراش کشته شدن صدها تن از شهروندان افغان در نتیجه بهمن سنگین و بی‌سابقه و وقوع سیلاب‎های ویران کن در برخی از مناطق افغانستان، سه روز در افغانستان عزای عمومی اعلام شده است.» پیش از این رسانه‎های ایرانی و افغان از سفر رئیس‌جمهوری افغانستان به ایران در روز یکشنبه دهم اسفند خبر داده بودند.

Read more: http://www.donya-e-eqtesad.com/news/864038/#ixzz3T8A4Bok9

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

همکاران ما
bank bank bank bank bank bank