آخرین اخبار از بازار امروز ارز (سه شنبه)

به گزارش آخرین نیوز، از صبح امروز صرافان بازار تهران مدام قیمت تابلوهای خود را کاهش می دهند. برهمین اساس مشاهدات خبرنگار ما از خیابان استانبول نشان می دهد که قیمت دلار از صبح امروز تاکنون حداقل دو بار کاهش یافته است و در آخرین قیمت گذاری به عدد ۳ هزار و ۳۵۰ تومان رسیده […]

به گزارش آخرین نیوز، از صبح امروز صرافان بازار تهران مدام قیمت تابلوهای خود را کاهش می دهند. برهمین اساس مشاهدات خبرنگار ما از خیابان استانبول نشان می دهد که قیمت دلار از صبح امروز تاکنون حداقل دو بار کاهش یافته است و در آخرین قیمت گذاری به عدد ۳ هزار و ۳۵۰ تومان رسیده است که این قیمت در قیاس با بالاترین نرخ سه روز گذشته ۱۹۰ تومان کاهش را نشان می دهد.

رئیس کل بانک مرکزی و همچنین وزیرامور اقتصادی و دارایی طی روزهای گذشته از مردم خواسته بودند دست از رفتارهای هیچانی بردارند. پیش از این فعالیت واسطه گران بازار سبب شده بود تا قیمت دلار روند صعودی به خود گیرد. یکی از صرافان بازار تهران در این مورد می گوید:« آنچه موجب افزایش قیمت دلار شد تنها جو روانی حاکم بربازار بود. دلیل دیگری برای رشد قیمت وجود نداشت و پیش بینی ها ما نشان می دهد بهای دلار تا مرز ۳ هزار و ۲۵۰ تومان هم کاهش یابد.» در صورتی که چنین اتفاقی در بازار رخ دهد، بهای طلا طی یک هفته ۲۵۰ تومان نوسان را تجربه می کند.

پیش از مذاکرات وین روند قیمت گذاری دلار نزولی بود.

منبع: خبرآنلاین

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

همکاران ما
bank bank bank bank bank bank