پرداخت آنلاین VISA,MASTER

  پرداخت آنلاین VISA,MASTER به گروهی از پرداختهای اینترنتی گفته می شود که حتما دو مشخصه ذیل را دارا باشند:

  1. با استفاده ازبستر اینترنت انجام شوند.
  2. کسر مبلغ از حساب فرستنده و واریز آن به حساب گیرنده آنی باشد.

  با توجه به دو مورد فوق پرداختهای پرداخت آنلاین VISA,MASTER به دو گروه تقسیم می شوند:

  1. پرداخت آنلاین VISA,MASTER پرداختهای است که بانک یا موسسات مالی معتبر در آن دخیل هستند: از معروفترین این پرداختها میتوان به سرویس های ارایه شده توسط شرکت ویزا و شرکت مستر اشاره کرد. کارت های ارایه شده توسط این شرکت ها معمولا به صورت کردیت و یا دبیت بوده و توسط بانک معتبری که دارای سوییفت است صادر می شود. هنگام پرداخت، مشتری با وارد کردن اطلاعات مندرج در رو و پشت کارت پرداخت را انجام داده و مبلغ یا مستقیما از حساب بانکی متصل به کارت کسر شده و یا در انتهای ماه به شکل صورتحساب برای مشتری ارسال می شود.
  2. پرداخت توسط پول های الکترونیکی: پس از رونق گرفتن پرداخت های اینترنتی، شرکت های مختلف نسبت به ارایه واحد جدید ارزی در دنیای مجازی اقدام کردند. از معروفترین این شرکت ها میتوان به پی پال اشاره کرد. دلارمبادله شده در فضای مجازی معادل دلارچاپی ندارد و دارای ارزش و برابری جداگانه ای است. البته بعضی شرکت های مانند پی پال توانسته اند با اتصال این واحد پولی به شبکه بانکی و و ویزا و مستر، اعتبار واحد پول را خود را بالا ببرند. از دیگر شرکتها می توان به وبمانی اشاره کرد.

  صرافی نگار اماده پرداخت هرگونه سفارش آنلاین با ویزا کارت و مسترکارت می باشد.
  شما از طریق این لینک می توانید فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا علی رغم ارسال اطلاعات ،کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

  درصورت داشتن هرگونه سوال با ما تماس گرفته و یا فرم آن را پرکنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما در تماس باشند.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.