در صورتی که بلیط و هتل خود را انتخاب کرده اید، کافیست با پر کردن فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا رزرو بلیط و رزرو هتل برای شما انجام شده و اطلاعات و Voucher برای شما ارسال شود.

امروزه برای انجام یک سفر خارجی ، حتما نیازی نیست تا دست به دامن افراد خارج از ایران و یا حتی آژانس های مسافرتی شوید. اگر نمی خواهید از سرویس های جامع آژانس ها بهره مند شوید، می توانید شخصا اقدام به جستجو و رزرو هتل مورد نظر خود نمایید. این کار به سادگی و از طریق سایت های زیادی که برای این کار طراحی شده اند انجام پذیر است. از جمله این سایت ها می توان به این موارد اشاره کرد:

  • Agoda.com ، این سایت یکی از معتبرترین و جامع ترین سایت هایی است که اختصاصا به رزرو هتل می پردازد. طبق گفته خود این سایت ، بیش از ۳۳۰هزار هتل در دیتابیس این سایت موجود است که تا کنون بیش از ۷ میلیون نفر با استفاده از این سایت ، در این هتل ها اتاق رزرو کرده اند. شما با جستجو و یافتن هتل مورد نظرتان می توانید تصاویر و امکانات و همچنین نظرات سایر کاربران را درباره آن هتل مشاهده و مطالعه کنید.پرداخت هزینه در این سایت به صورت پیش پرداخت بوده و به همین دلیل ما بدون مشکل قادر به پرداخت در این سایت می باشیم.
  • Booking.com ، این سایت نیز همانند سایت دیگری که در بالا معرفی شد ، امکانات بسیار زیادی را در اختیارتان قرار می دهد که با استفاده از آنها بتوانید هتل مورد نظرتان را انتخاب و رزرو کنید. تنها تفاوت این سایت با سایت agoda در این است که شما در booking.com باید اطلاعات کارت اعتباری خود را ذخیره کنید و در هنگام خروج (Check out) کل هزینه اتاق به علاوه هزینه های جانبی از کارتی که ثبت کرده اید کسر می گردد.

در صورتی که هنوز هتل خود را انتخاب نکرده اید، می توانید این کار را به ما بسپارید، ما با آگاهی از خدمات مطلوب شما، بهترین سرویس ممکن در زمان سفر را برای شما پیدا کرده و رزرو هتل را برای شما به انجام می رسانیم.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

یک دیدگاه

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.