زیر نظر اتحادیه سکه و طلا و جواهر شمیرانات

منو

علم هر روز در حال پیشرفت است و این پیشرفت ها، در کتاب های متعددی به چاپ می رسند. همچنین در حوزه های دیگر علوم انسانی و فنی مهندسی نیز هر روز کتاب های جدید با مطالب به روز شده و متنوع چاپ می شوند. از آنجا که دانشجویان و اساتید دانشگاهی و علاقه مندان به کتاب گاهی ممکن است نسخه های ترجمه شده کتاب ها را در ایران پیدا نکنند، اقدام به خرید کتاب های زبان اصلی می کنند. این خرید می تواند به صورت های مختلفی انجام پذیرد که طی آن کتاب را به آدرس فرد ارسال کنند و یا اینکه فرد بتواند نسخه الکترونیک آن را تهیه کند. همچنین هزینه های چاپ و نشر هر روز افزایش می یابد و برخی انتشاراتی ها تنها به صورت الکترونیکی اقدام به انتشار کتاب می کنند.

به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران، سایت های خارجی که کتب معتبر را به فروش می رسانند، از ارسال کتاب به ایران خودداری می کنند. اما سایت های دیگر، همانند آمازونکه قابلیت دانلود نسخه الکترونیکی را برای بسیاری از کتاب ها فراهم می کنند، این فرصت را در اختیار کاربران (فارغ از ملیت و کشور) قرار می دهند تا بتوانند با خرید کتاب، یک نسخه اصلی از آن را دانلود کنند و با خیال راحت آن را مطالعه کنند.

اگر شما هم از کسانی هستید که تمایل به خرید کتاب های اصل از سایت های معتبر دارند، می توانید از طریق فرم روبرو سفارش خود را ارسال کنید.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.