زیر نظر اتحادیه سکه و طلا و جواهر شمیرانات

منو

برای خرید و فروش ارز به صورت اسکناس ، دریافت ارز برای مقاصد شخصی از جمله مسافرت به خارج از کشور و … تبدیل ارز ( مقدار مشخصی از پول خارجی ) به ریال یا پس انداز به صورت مبالغ ارزی، علاوه بر جستجو در بازارهای مهم در این زمینه مانند خیابان فردوسی برای اطلاع از قیمت و روش مناسب که منجر به اتلاف وقت و هزینه شما خواهد شد، گزینه های دیگری هم برای انتخاب کردن موجود است.
بازار ارز صرافی نگار ، با احتساب اعتدال و انصاف و اعتماد این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا با بهترین قیمت ارز مورد نیاز خود را بخرید یا بفروشید. بازار ارزصرافی نگار نمایشی عالی از یک بازار کارا و آزاد بدون واسطه است که در آن شخصی که می خواهد ارز خود را بفروشد مستقیما با کسی که نیازمند خرید آن است در ارتباط است و تنها عرضه و تقاضای واقعی ارز قیمت را تعیین می کند .

صرافی نگار با حضور معتبر، مستقیم و مستمر خود در بازار ارز امکان ارائه نرخ بی نظیر و رقابتی را برای شما فراهم آورده و همواره در گسترش حمایت های مالی و انطباق با نیازهای در حال تغییر شما فعال بوده است. هم چنین امکان کسب سود منطقی برای معامله گران نیز در این بازار وجود دارد.
امکان خرید و فروش اسکناس کلیه ارزهای رایج از جمله دلار، یورو ، لیر، درهم، دینار و … وجود دارد. شما می توانید بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل سفارش خرید یا فروش خود را ثبت کرده و پس از هماهنگی با واحد فروش و برآورد اطلاعات، ارز مورد نظر خود را در منزل یا محل کار خود تحویل گرفته یا مقداری را که قصد فروش دارید، تحویل دهید.
این مجموعه ضمن بر عهده گرفتن کلیه هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب ، و رعایت قوانین و مقررات منتسب به قاچاق ارز و کالا ، در راستای ارائه نتایج مثبت در بستری امن و صرفه جویی در زمان و هزینه شما ، به صورت حرفه ای تلاش می کند.

تحویل نقدی اسکناس در سایر کشور ها

اگر قصد ارسال سریع ارز به خارج از کشور را دارید، اما از نحوه انتقال پول برای شخصی که حساب ارزی ندارد مطلع نیستید یا از رسیدن وجه نقد به گیرنده خود واهمه دارید و یا زمان کافی برای طی مراحل و قوانین دست و پاگیر عملیات بانکی ندارید، مطلب زیر برای پاسخ به سوالات و نیازهای احتمالی شما در این زمینه نوشته شده است.

 

بر اساس تحریم های اعمال شده علیه ایران، بانک های آمریکایی و اروپایی موظفند هرگونه تقاضایی برای انجام مبادلات مالی با طرف های ایرانی تحت تحریم را رد کنند. در چنین شرایطی نه تنها امکان افتتاح حساب بانکی در بسیاری از بانک های این کشورها وجود ندارد بلکه در برخی از بانک ها پس از وضع تحریم های تازه، بسیاری از حساب های بانکی یا مبالغ واریز شده مسدود شده و به جای جلوگیری از انتقال وجوه و بازگرداندن آنها، اقدام به ضبط این وجوه می کنند.

بدین ترتیب، ارسال حواله ارزی، دریافت آن و دیگر نقل و انتقالات مالی بین المللی، برای بسیاری از شهروندان ایرانی که قصد سفر، تحصیل، تجارت یا اقامت در کشورهای مختلف جهان را دارند به عنوان یک نیاز اولیه ، با مشکلات و محدودیت هایی مواجه خواهد بود.

صرافی ها یا شرکتهای مالی ذیصلاح در ایران برای ارسال یا دریافت ارز در اقصی نقاط دنیا ، به ناچار از طریق بانک ثالثی در کشور دیگر گشایش اعتبار می کنند. با توجه به اینکه هر ۳ بانک دخیل در ارسال حواله جداگانه کارمزد دریافت می کنند، و در عین حال واحد ارز ۲ تا ۳ مرتبه تبدیل می شود، اولین پیامد چنین فرایندی، بالا رفتن هزینه و صرف زمان طولانی تر برای آن است.

به این ترتیب، ضمن پذیرفتن درصدی از ریسک ها و مشکلات احتمالی ناشی از قوانین بانک ها و دیگر سازمان های نظارت بر داراییهای خارجی، بخش بزرگی از انرژی مفید بجای جریان یافتن در روند تولید و تجارت و تحصیل، به مصرف دوباره کاری، و فرسایش زمانی می رسد.

گروه بازرگانی نگار، با زدن پل بر محدودیت های موجود و تکمیل و گسترش شبکه حساب های ارزی و نمایندگان بین المللی خود در کشورهای کانادا، سوئد، عراق، امارات، ترکیه و مالزی، امکان کوتاه نمودن زمان و مراحل تبادلات ارزی را برای شما فراهم نموده است.

این مزیت برای احترام به انتخاب ها و انتظارات شما و در راستای خدمت رسانی سریع به بازرگانان، صاحبان صنایع، دانشجویان و … به وجود آمده، که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، برخلاف عملیات بین بانکی پیامدها و ریسک هایی از قبیل بلوکه، ضبط و مسدود شدن وجه حواله یا تاخیر در فرستادن پول مورد نظر را نخواهد داشت. سابقه چندین دهه فعالیت نگار در امر تبادلات مالی و ارزی این روش تا ۹۹ درصد قابل اطمینان کرده است.

طریقه درخواست:

در هر زمان که نیاز به انتقال فوری ارز ، به هر میزان و از هر نوع ارز داشتید، فقط کافیست فرم درخواست تحویل نقدی اسکناس رو به رو را تکمیل و ارسال نمایید.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.