پی پال یکی از پر استفاده ترین حساب های اینترنتی دلاری است. در حال حاضر اکثر وبسایت ها و فروشگاه های معتبر اینترنتی از این حساب پشتیبانی می کنند و شما می توانید پرداخت پی پال را از طریق این حساب انجام دهید. علاوه بر قابلیت خرید کردن، پی پال قابلیت های دیگری هم در اختیار کاربرانش قرار می دهد. به عنوان مثال شما می توانید به راحتی و تنها با داشتن ایمیل یک فرد که با آن اکانت پی پال ساخته است، به حسابش پول منتقل کنید و این انتقال به صورت آنی انجام می شود و مبلغ ناچیزی (کمتر از ۳ درصد) بابت انتقال از فرستنده کسر می شود.

پرداخت پی پال در صرافی نگار

هم اکنون سایت های بسیاری برای خرید کتاب ، خرید نرم افزار ، خرید قالب های آماده وبسایت و بسیاری موارد دیگر امکان پرداخت پی پال را فراهم کرده اند. شما در صورتی که خود یک حساب پی پال داشته باشید می توانید اقدام به پرداخت پی پال نمایید.

همانطور که در بالا توضیح داده شد، شما می توانید پرداخت پی پال هزینه خرید های خود در سایت هایی که پی پال را پشتیبانی می کنند را به ما بسپارید. همچنین اگر قصد ارسال پول برای شخص دیگری را دارید، کافی است آدرس ایمیل او را دریافت و به ما بدهید. پس از پرداخت هزینه، انتقال پول به حساب فرد مورد نظر به سرعت انجام می پذیرد.

برای تخمین هزینه و صدور فاکتور می توانید از فرم مربوطه استفاده کنید.