وسترن یونیون چیست ؟

شرکت وسترن یونیون بیش از ۱۴۵ سال است که خدمات نقل و انتقال پول ارائه می دهد و یکی از بهترین شرکت های فعال در این زمینه است که در بیش از ۲۰۰ کشور جهان خدمات ارائه می کند. وسترن یونیون یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها برای انتقال پول به سراسر جهان فقط در ۱ دقیقه تبدیل کرده است. وسترن یونیون و یا حواله وسترن یونیون خدمات متنوعی از جمله انتقال پول فرد به فرد ، مانی اوردر ، پرداخت های تجاری ، پرداخت قبوض و خدمات ارتباطی را ارایه می کند. وسترن یونیون در ایران اما بیش از همه ، وسترن یونیون را به عنوان راهی برای انتقال پول نقد از یک فرد به فرد دیگر می شناسند.

اگر تا به حال از خدمات وسترن یونیون استفاده نکرده اید در ادامه با صرافی نگار همراه باشید تا با وسترن یونیون، ویژگی های آن و نحوه ثبت سفارش آشنا شوید.

 

ویژگی های وسترن یونیون

سرعت: انتقال پول حواله وسترن یونیون فقط در ۱ دقیقه به سراسر دنیا. کمپانی وسترن یونیون یکی از سریعترین راه های انتقال پول در سراسر جهان را ارائه میدهد.

عدم محدودیت: در وسترن یونیون محدودیتی از لحاظ دفعات و مقدار و نوع وجه ارسالی مورد نظر وجود ندارد. از مبالغ بسیار پایین (۵۰ دلار) تا بسیار بالا و با هر نوع ارز حتی بر اساس ارز کشور گیرنده ،قابل نقل و انتقال فوری توسط این سیستم است.

در دسترس: شرکت وسترن یونیون در هر کشور دارای دفاتر و باجه های متعدد است. در هر نقطه از دنیا، در نزدیکی محل کار یا زندگی شما یکی از ۵۰۰۰۰۰ نمایندگی وسترن یونیون وجود خواهد داشت.

ساده: برای ارسال وجه از طریق وسترن یونیون نیازی به داشتن اطلاعات بانکی یا شماره حساب برای دریافت کننده یا ارسال کننده وجه نیست و اطلاعاتی جزئی مانند نام و نشانی گیرنده کفایت می کند. با احتساب این نقط نظر، وجه ارسالی توسط وسترن یونیون مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما به ارز محلی کشور دوست یا مشتری شما ارسال می شود.

آنلاین: علاوه بر انتقال آنی ارز توسط وسترن یونیون، کلیه مراحل انتقال وجه به صورت آنلاین در هر زمان و مکان که دسترسی به اینترنت میسر باشد، توسط گیرنده و فرستنده قابل مشاهده و اسناد آن در سایت وسترن یونیون قابل ارجاع و استناد است.
می توانید ازطریق سایت اصلی وسترن یونیون با وارد کردن کد MTCN پرداخت خود را رهگیری کنید

نرخ کارمزد وسترن یونیون: کارمزد ارسال وجه از طریق وسترن یونیون بر مبنای کشور مقصد و مقدار وجه ارسالی از ۵ تا ۵۰ دلار به بالا متغیر بوده و به دلیل سرعت بالای این سیستم، از کارمزد بالاتری نسبت به سیستم بانکی (سوئیفت) برخوردار است که در برخی موارد و با درک عمیق از نیاز مشتری بهترین گزینه است.
اگر مایلید از دفاتر وسترن یونیون در کشورهای مختلف اطلاعات بیشتری داشته باشید ، می توانید از لینک زیر استفاده کرده و با وارد کردن نام شهر و کشور مورد نظرتون، جستجو کنید.

http://locations.westernunion.com/?locale=en_US
بنابراین برای مواقعی که نیاز به ارسال فوری پول (کمتر از ۱ روز کاری) به فردی بدون حساب بانکی و بدون تعیین حداقل مبلغ ، در هر کجای دنیا دارید، یا از عدم ارسال آن به دست گیرنده واهمه دارید، (مانند ارسال پول برای مسافران یا دانشجویان و …) ارسال حواله وسترن یونیون بهترین و گاهی تنها گزینه است.

در ایران

به دنبال محدودیتها و اعمال تحریم های اخیر و با توجه به آمریکایی بودن ماهیت شرکت وسترن یونیون، این شرکت در ایران نمایندگی رسمی ندارد. ارسال حواله وسترن یونیون به نقاط مختلف دنیا از ایران و هم چنین دریافت آن برای کاربران ایرانی، از طریق یک کشور ثالث انجام می شود. صرافی نگار با بهره گیری از شبکه گسترده نمایندگی و خدمات متنوع خود، آماده پاسخگویی به نیاز تمامی افراد به اینگونه خدمات از قبیل وسترن یونیون با صرف کمترین زمان و هزینه است.

 

تا چه سقفی می توان با وسترن یونیون پول ارسال کرد؟

حداکثر مبلغ قابل ارسال، با توجه به سابقه تراکنش های شما، کشور مقصدی که پول را به آن ارسال می کنید، سرویس انتخابی شما و محل مبدا ارسال پول (کشور یا ایالت محل زندگی شما) متغیر است.

برای مثال، در پرداخت آنلاین، شما میتوانید از ۵۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار را ارسال کنید.

در پرداخت آنلاین (از طریق سایت وسترن یونیون) محدودیت مبالغ قابل ارسال به شرح زیر است.

 

نام سرویس سقف مبلغ قابل ارسال
در دقیقه $۲,۹۹۹
سه روزه $۲,۹۹۹
WU Pay $۲,۹۹۹
روز بعد $۵۰۰
انتقال با موبایل $۵۰۰
پرداخت صورتحساب/پرداخت سریع $۲,۵۰۰ (هر هفت روز)
سرویس های پیش پرداخت بستگی به نوع کارت اعتباری دارد
پرداخت های آنلاین بین المللی FX $۱۰,۰۰۰

 

طریقه درخواست:

برای استفاده از امکانات شرکت صرافی نگار برای ارسال حواله ارزی وسترن، کافیست فرم ارسال حواله وسترن یونیون را در پنل کاربری سکه و صراف نگار تکمیل و برای ما ارسال نمایید.پس از ثبت درخواست شما و تکمیل و تأیید اطلاعات و برآورد هزینه ها توسط تیم فروش وسترن یونیون، با صرف کوتاه ترین زمان ممکن ( کمتر از ۱ ساعت) و کمترین کارمزد، یک کد امنیتی ده رقمی (MTCN) به ایمیل یا حساب کاربری شما ارسال خواهد شد و از آن لحظه به بعد گیرنده این امکان را خواهد داشت تا به نزدیکترین شعبه western union وسترن یونیون در شهر خود مراجعه و با ارائه مدرک شناسایی (پاسپورت) و کد امنیتی پول خود را به ارز محلی همان شهر، به سادگی دریافت نماید.
با توجه به اینکه کد امنیتی، تعهد آور بوده و منشا مالی دارد، در حفظ و نگهداری آن مراقبت لازم را به عمل آورید، جهت امنیت مالی این کد را از طریق تلفن یا پیامک به اطلاع گیرنده برسانید.

 

جهت سهولت در انجام حواله های ارزی خود لطفا از پنل کاربری صرافی نگار استفاده نمایید

ورود به پنل کاربری

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

19 دیدگاه

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.