مانی‌گرم (MoneyGram) شرکتی است که درسال ۱۹۴۰ میلادی در امریکا بنیادگذاری شده و هم اکنون پس از شرکت وسترن یونیون دومین شرکت در زمینه جابجایی شتابان پول در سراسر جهان می باشد. دفتر مرکزی این شرکت در دالاس تگزاس مستقر بوده، در بیش از ۲۰۰ کشور فعالیت داشته و دارای ۳۴۷۰۰۰۰ نمایندگی در سراسر جهان می باشد. حواله ارزی مانی‌گرم نیز گونه ای حواله فرد به فرد است. به این روش که فرستنده از یکی از شعبه های این شرکت اقدام به ارسال پول به گیرنده در نقطه ای دیگر از جهان می کند و شخص، تنها با نمایاندن مدرک شناسایی و در همان لحظه توانا به دریافت پول فرستاده شده می باشد. این روش بیشتر برای مواردی بکار گرفته می شود که گیرنده وجه دارای حساب بانکی نبوده و یا هر چه سریعتر باید وجه مورد نظر را دریافت کند. از جمله خدمات دیگر مانی‌گرم می توان به پرداخت حواله و قبوض در هر کشوری اشاره کرد که با این روش دیگر نیازی به حضور خود شخص پرداخت کننده نیست.
با توجه به عدم حضو این شرکت در میهن عزیزمان ایران، سکه و صراف نگار توانسته با ایجاد بستری امن و کارگزاری های متعدد این خدمت ارزشمند را برای هموطنان عزیزمان محیا سازد

خدمات مانی گرام به دو دسته تقسیم می شوند:

-انتقال بین المللی پول
-ارائه اوراق مالی

با مانی گرام می توانید از هرجایی که هستید، به هرجایی که می خواهید پول ارسال کنید!
مانی گرام با استفاده از شبکه ای گسترده در سراسر جهان، هر وقت که نیاز به انتقال پول داشته باشید، به کمکتان خواهد آمد. چه از طریق آنلاین و با استفاده از گوشی موبایل، چه به صورت حضوری و با مراجعه به شعب کارگزاری مانی گرام می توانید در کم ترین زمان ممکن، مبلغ مورد نظرتان را ارسال یا دریافت کنید.
مانی گرام، برای انجام هرگونه عملیات ارسال و دریافت پول مثل پرداخت قبوض و شهریه و… آسان ترین روش های ممکن را ارائه می کند.

ارسال پول

مانی گرام خدمات مختلف و شرایط انعطاف پذیری برای ارسال پول از هرجایی که هستید به هرجایی که می خواهید، در اختیارتان می گذارد. از جمله:
-ارسال وجه انلاین
-ارسال وجه حضوری
-ارسال وجه به حساب بانکی
-ارسال وجه به کیف پول موبایلی
-ارسال وجه به حساب آشنایان

دریافت پول

با خدمات مانی گرام، دریافت پول نیز با روش های مختلفی میسر است، از جمله دریافت حضوری، یا به صورت دریافت مستقیم پول در حساب بانکی و یا کیف پول موبایلی.

پرداخت قبوض

مانی گرام امکان پرداخت آنلاین قبوض به بیش از ۱۴ هزار شرکت خدماتی آمریکایی را فراهم کرده است.

خرید و ارسال شارژ موبایل (تاپ-آپ موبایلی)

مانی گرام، در بیش از ۱۰۰ کشور جهان، خدمات تاپ آپ موبایلی ارائه می کند. با استفاده از این سرویس، وقتی در حال مکالمه با آشنایانتان در کشورهای مختلف جهان هستید، می توانید برای تداوم مکالمه، برایشان شارژ بفرستید.

واریز پول به کارت اعتباری

پول نقدتان را به سرعت به کارت اعتباری منتقل کنید! با خدمات مانی گرام می توانید، پول نقد خود را به بیش از صد نوع کارت اعتباری واریز کنید و خرید آنلاین انجام دهید.

مانی اوردر

مانی اوردر، نوعی سند اعتباری است که جایگزین مناسبی برای پرداخت مستقیم وجه است، با استفاده از مانی اوردر می توانید، انواع بدهی هایتان از جمله هزینه استفاده از خدمات شرکت های مختلف در سراسر جهان را بدون داشتن حساب بانکی یا استفاده از آن، پرداخت نمایید.

 

ویژگی های مانی گرام :

سرعت : از مزیت های برجسته کمپانی مانی گرام، ارسال سریع ارز به اقصی نقاط دنیا است.

در دسترس: حضور افراد و نمایندگی های کمپانی مانی گرم در اکثر نقاط جهان به همراه وب سایت های پشتیبانی کننده با ۲۷ زبان دنیا، دسترسی به مانی گرام را برای بسیاری از مشتریانش تسهیل کرده است.

ساده: برای ارسال یا دریافت وجه از طریق مانی گرام نیازی به داشتن اطلاعات بانکی یا شماره حساب برای دریافت کننده یا ارسال کننده وجه نیست و اطلاعاتی جزئی مانند نام و آدرس پستی کفایت می کند. با احتساب این نقطه نظر وجه ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما برای دوست یا مشتری شما ارسال می شود.

آنلاین: علاوه بر انتقال آنی ارز توسط این سیستم، کلیه مراحل انتقال وجه به صورت آنلاین در هر زمان و مکان که دسترسی به اینترنت میسر باشد، توسط گیرنده و فرستنده قابل مشاهده و اسناد آن در سایت مانی گرام قابل ارجاع و استناد است.

نرخ کارمزد: ارسال وجه توسط مانی گرام ، بر مبنای کشور مقصد و مقدار وجه ارسالی متغیر بوده و اما به دلیل سرعت بالا و نداشتن محدودیت های سیستم سنتی بانکی، از کارمزد بالاتری نسبت به آن سیستم برخوردار است که در برخی موارد و با درک عمیق از نیاز مشتری بهترین گزینه است.

محدودیت: کمپانی مانی گرام برای ارسال پول با مبالغ بسیار پایین ( از ۵۰۰ دلار) محدودیتی ندارد و قابل انجام است، اما با توجه به قوانین مانی گرام حداکثر تا سقف ۸۰۰۰ دلار آمریکا در هر تراکنش می توان ارسال کرد

شما میتوانید جهت سهولت در انجام حواله های ارزی خود از پنل کاربری صرافی نگار استفاده نمایید

ورود به پنل کاربری

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

2 دیدگاه

  • با سلام آسانترین راه برای حواله یورو به ریال از آلمان به ایران چیست? هم دفتر moneyGram در ااینجا   آلمان هست و هم اکانت پی پال دارم. در ضمن یک حساب ارزی در بانک ملی در ایران دارم  آیا میتوانم از طریق شما حواله یورو انجام دهم.دریافت یورو ممنون 

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.