حواله به کاناداو دلار کانادا:در سال های اخیر کانادا دومین کشور مهاجرپذیر از ایران بوده، و علاوه بر تحصیل، عده زیادی از ایرانیان در حوزه کارآفرینی و تجاری مشغول به کار شدند. و اغلب مهاجران سال های اخیر از دو گروه مهاجران متخصص و مهاجران سرمایه گذار تشکیل شده اند.هم چنین عده زیادی از جمعیتی بیش از ۵۰۰ هزار نفری ایرانیان ساکن در کانادا ، تقریبا در همه بخش های اقتصادی و تجاری کانادا از جمله صادرات و واردات، امور حقوقی و دانشگاه های این کشور فعال هستند.

با احتساب این نقطه نظر، برای جمعیت زیاد ایرانیان ساکن کانادا، یا افرادی که قصد اقامت، ادامه تحصیل یا سرمایه گذاری در کانادا را دارند، انتقال پول به کانادا یا بالعکس آن، تبدیل دلار کانادا به ریال یک ضرورت با اهمیت خواهد بود.
هدف ما بسیار مشابه است، ارتباط مالی کارآمد بین ایران و کانادا، با سهولت و امنیت، در کمترین زمان ممکن.

شرکت وندا با بهره گیری از امکانات وسیع، حسابهای معتبر ارزی و شبکه گسترده کارگزاری ارزی و قابل اعتماد خود، ارائه سرویس های ارزی بین المللی و مجموعه متنوعی از خدمات از جمله: ارسال حواله به کانادا، تحویل فوری دلار در کانادا، انتقال پول از کانادا به ایران، پرداخت هزینه های مهاجرت (مانی اوردر) و … را برای شما فراهم کرده است.

 

انواع روشهای حواله به کانادا

حواله سوئیفت (حواله بانکی)

برای ارسال حواله به بانک کانادا از طریق سیستم سوئیفت ، شما نیاز به اطلاعاتی از قبیل شماره حساب، نام و آدرس بانک و کد سوئیفت بانک گیرنده مورد نظر خود دارید. مبلغ مورد نظر طی کوتاه ترین زمان ممکن ( کمتر از یک روز کاری) در بستری مورد اعتماد و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیما به حساب بانکی دریافت کننده واریز می گردد و برای زمانی که دریافت کننده حواله ارزی امکان یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد از جمله پرداخت شهریه دانشگاه یا پرداخت هزینه سفارت، گزینه مناسبی است.

وسترن یونیون

از روش های پراستفاده برای صدور حواله ارزی به خارج، در سراسر دنیا و ایران است. شما می توانید به هر میزان و از هر نوع ارزی (حتی مبالغ پایین) را، بدون نیاز به داشتن حساب بانکی نه برای فرستنده و نه برای گیرنده ، به صورت نقدی طی کوتاه ترین زمان (کمتر از یک ۱ ساعت ) با نرخ کارمزد رقابتی، به گیرنده مورد نظر خود در کانادا برسانید و تمام مراحل انتقال ارز را به صورت آنلاین دنبال کنید.

حواله مانی گرام

انتقال پول توسط سیستم مانی گرام، ضمن تفاوتهایی جزئی، مشابه حواله وسترن یونیون است. برای حواله فوری پوند به انگلستان از طریق مانی گرام، نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست . ضمن سادگی و امنیت با کوتاه نمودن مراحل و زمان ارسال پول ، از بهترین سیستم های مالی دنیا برای انتقال وجه است.

حواله آنی و پرداخت لحظه ای دلار در کانادا

در صورت نیاز به انتقال فوری دلار به کانادا، ابتدا به تکمیل فرم مربوط به درخواست تحویل نقدی اقدام فرمایید. پس از ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات و برآورد هزینه ها، به محض واریز مبلغ ریالی وجه مورد نظر به حساب های شرکت در ایران و تأیید آن توسط واحد مالی وندا، گیرنده حواله می تواند معادل ارز آن را را با مراجعه حضوری به نمایندگی وندا در تورنتو به صورت نقدی یا در حساب بانکی خود در هر نقطه از کانادا دریافت نماید.
ارسال آنلاین پول، بدون نیاز به مراجعه حضوری ، بدون کارمزد و بدون در نظر گرفتن مقدار آن است.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.