با توجه به گسترش همکاری های تجاری شرکت های دولتی و خصوصی با چین ، نیاز به حواله یوان و دلار به شرکت ها و افراد چینی هر روز افزایش می یابد. همچنین حواله به چین برای دانشجویان و خریداران نرم افزار ها و … هم طرفداران خاص خود را داراست.

مبالغ کوچک که مورد نیاز برنامه نویسان و دانشجویان و افراد است ، معمولا از طریق حواله به چین از طریق پی پال (به حساب فرد چینی) قابل ارسال است. برای حواله وجه از طریق پی پال به چین ، می توانید از صفحه خرید با پی پال استفاده کنید و یا با ما تماس بگیرید .
گاهی نیز فرد دریافت کننده مایل است وجه نقد را دریافت کند و یا مبلغ را در حساب بانکی خود داشته باشد. در صورتی که تمایل بهارسال وجه نقد به چین داشته باشید ، می توانید از حواله به چین از طریق وسترن یونیون استفاده کنید. مشخصات فرد دریافت کننده رابرای ما ارسال کنید و شهر را مشخص کنید تا کارمزد حواله وسترن به چین را خدمت شما اعلام کنیم و با تایید و واریز مبلغ ، فرد می تواند بالافاصله وجه نقد را در چین دریافت کند. .

همچنین اگر بخواهید وجه را به حساب شخص یا شرکتی در چین واریز کنید می توانید از حواله TT به چین استفاده کنید که مستقیما مبلغ را به حساب شخص واریز می کند.

ارسال حواله یوان به چین در دو روز( به حساب شخص یا شرکت ). جهت دریافت نرخ تماس بگیرید

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.