ارسال حواله روپیه به هند برای مواردی از قبیل پرداخت شهریه دانشگاه، خرید یا ثبت مقالات در ژورنال ها و وب سایت های معتبر، ارسال هزینه بابت دریافت نمونه کالا و خدمات (سفارش سمپل) و … حجم بیشتری از درخواست ها را به خود اختصاص می دهد. تیم صرافی نگار با سال ها تجربه و تیم گسترده نمایندگان خود در سراسر دنیا، امکان انتقال وجه از ایران به تمامی شهرهای هند را در کمترین زمان با روش های قابل اطمینان، تنها با لمس یک دکمه برای شما فراهم آورده است تا حرکت رو به جلوی ارتباط طولانی مدت و حرفه ای با شما تداوم یابد.

انواع روشهای ارسال حواله به هند

حواله بانکی (حواله سوئیفت)

برای ارسال ارز به حساب بانکی (حواله TT) درهند ، شما نیاز به اطلاعاتی از قبیل شماره حساب، نام وآدرس بانک و کد سوئیفت و کد IFSC (کد بین المللی و مختص بانک های هند) بانک گیرنده مورد نظر خود دارید. مبلغ مورد نظر طی کوتاه ترین زمان ممکن ( کمتر از یک روز کاری) در بستری مورد اعتماد و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیما به حساب بانکی دریافت کننده واریز می گردد و برای زمانی که دریافت کننده حواله مالی امکان یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد، ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه، گزینه مناسبی است.

حواله وسترن یونیون

هدف کمپانی وسترن یونیون (Western Union) انتقال پول به سرعت و بدون محدودیت است . شما می توانید برای حواله روپیه به هند حتی مبالغ کم، از طریق شرکت صرافی نگار از خدمات وسترن یونیون بهر ه مند شوید . برای انتقال پول توسط وسترن نیازی به داشتن حساب بانکی بین المللی نیست و پس از درخواست شما در کوتاه ترین زمان ممکن، گیرنده پول می تواند با مراجعه به نزدیک ترین مرکز Western Union و ارائه مدارک شناسایی و کد مربوطه، مبلغ مورد نظر را دریافت کند . اسناد و رهگیری مراحل انتقال پول توسط وب سایت این شرکت بصورت آنلاین قابل مشاهده و استناد است .

حواله مانی گرام (Money gram )

انجام حواله مانی گرام، ضمن تفاوتهایی جزئی، مشابه حواله وسترن یونیون است. برای حواله آنی روپیه به هند از طریق مانی گرام، نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست . ضمن سادگی و امنیت با کوتاه نمودن مراحل و زمان ارسال پول ، از بهترین سیستم های مالی دنیا برای فرستادن پول است.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.