مناظر و تمدن چند هزار ساله، مدرنترین پایتخت و ساختمان های جهان، اقتصاد و صنعت با ثبات و توسعه یافته، مقصدی بین المللی در گردشگری و توریسم، مبادلات تجاری زنده و رو به رشد، دانشگاه های معتبر و نظام آموزشی هم خوان با شرایط تحصیلی ایرانی و بین المللی، در کشوری واقع در قلب شرق آسیا به نام مالزی گرد هم آمده اند. این ویژگی ها مالزی را به معدود کشورهای آسیایی جذاب برای سرمایه گذاری، گردشگری و تحصیل و اقامت در سطح جهان تبدیل کرده است.

اگر شما هم مالزی را برای یکی از مقاصد بالا انتخاب کرده اید، تیم صرافی نگار با پشتیبانی کارآمد و آنلاین و استفاده از ارتباط تنگاتنگ با شرکت های هم گروه و حساب های متصل به شبکه بانکی مالزی خود در این کشور، برای برداشتن هرگونه محدودیت برای حضور بین المللی و فعال شما در عرصه تجارت، بازرگانی و تحصیل آماده است.
ایرانیان ساکن مالزی بیش از هفتاد هزار، و دانشجویان ایرانی بیش از ۱۴ هزار نفر تخمین زده شده است و این امر، تبادلات مالی کارآمد به مالزی را به نیازی عمده برای کاربران ایرانی تبدیل کرده است.

انواع روش های حواله به مالزی:

حواله بانکی (TT)

برای انتقال پول در این روش شما نیاز به اطلاعاتی از قبیل شماره حساب، نام وآدرس بانک و کد سوئیفت بانک گیرنده مورد نظر خود دارید. مبلغ مورد نظر طی کوتاه ترین زمان ممکن (کمتر از یک روز کاری) در بستری مورد اعتماد و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیما به حساب بانکی دریافت کننده واریز می گردد و برای زمانی که دریافت کننده حواله ارزی امکان یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد گزینه مناسبی است.

حواله وسترن یونیون

از روش های پراستفاده برای ارسال فوری پول به خارج، در سراسر دنیا و ایران است. شما می توانید به هر میزان و از هر نوع ارزی (حتی مبالغ پایین) را، بدون نیاز به داشتن حساب بانکی نه برای فرستنده و نه برای گیرنده ، به صورت نقدی طی کوتاه ترین زمان (کمتر از یک ۱ ساعت ) با نرخ کارمزد رقابتی، به گیرنده مورد نظر خود در مالزی برسانید و تمام مراحل انتقال ارز را به صورت آنلاین دنبال کنید.

حواله مانی گرام

انتقال پول توسط سیستم مانی گرام، ضمن تفاوتهایی جزئی، مشابه حواله وسترن یونیون است. برای حواله فوری دلار به استرالیا از طریق مانی گرام، نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست . ضمن سادگی و امنیت با کوتاه نمودن مراحل و زمان ارسال پول ، از بهترین سیستم های مالی دنیا برای انتقال وجه است.

حواله آنلاین و تحویل نقدی اسکناس در مالزی

صرافی نگار با شبکه گسترده ای از خدمات مالی، و با هدف ایجاد تنوع در خدمات ارزی و برآورده کردن ملزومات تمامی افراد به اینگونه خدمات، این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است.

در صورت نیاز به حواله آنی رینگیت به مالزی، ابتدا به تکمیل فرم مربوط به درخواست تحویل نقدی اقدام فرمایید. پس از ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات و برآورد هزینه ها، به محض واریز مبلغ ریالی وجه مورد نظر به حساب های شرکت در ایران و تأیید شدن آن توسط واحد مالی صرافی نگار، ذینفع حواله (گیرنده حواله) می تواند معادل ارز آن را را با مراجعه حضوری به نمایندگی صرافی نگار در مالزی به صورت نقدی یا در حساب بانکی خود در هر نقطه از این کشور دریافت نماید.

ارسال آنلاین پول، بدون نیاز به مراجعه حضوری و بدون کارمزد بوده و محدودیتی برای مبلغ حواله نقدی وجود ندارد.

تحویل نقدی ارز با کارت های عضو شبکه شتاب ایران

اگر شرایطی مانند عدم امکان دریافت وجه از ایران یا نیاز فوری به رینگیت در مالزی دارید، می توانید با همراه داشتن یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب ایران به نمایندگی صرافی نگار در کوآلالامپور مراجعه کرده ، به میزان دلخواه در دستگاه کارتخوان متصل به شبکه شتاب ایران کارت کشیده و معادل آن رینگیت دریافت نمایید.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.