سکه و صراف نگار به لطف تجربه و تخصص و ارتباط گسترده با شرکت های هم گروه خود ، برآنست که امکان انتقال پول و پرداخت آنلاین هزینه ها در انگلستان را با سرعت بالا، قیمت مناسب، راهنمایی های کامل، پشتیبانی قوی و پیگری عالی برای شما فراهم کرده و در راستای پیشبرد اهداف نوین و پاسخگویی به نیازهای مالی متفاوت شما در انگلستان آماده است.

انواع روشهای حواله به انگلستان

حواله به بانک (حواله سوئیفت)

برای ارسال پول به حساب بانکی ، شما نیاز به اطلاعاتی از قبیل شماره حساب، SORT Number حساب (کد اختصاصی برای ارسال پول به حساب های بانکی انگلستان ) نام وآدرس و کد سوئیفت بانک گیرنده مورد نظر خود دارید. پول شما طی فرآیندی راحت ، در کوتاه ترین زمان ممکن و با اتکا به پشتیبانی همیشه در دسترس و حسابهای بانکی معتبر و امن، مستقیما به حساب بانکی گیرنده واریز می گردد و برای زمانی که دریافت کننده حواله ارزی امکان یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد (از جمله پرداخت هزینه دانشگاه و …) ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه، بهترین گزینه است.

حواله وسترن یونیون

از روش های پراستفاده برای ارسال فوری پول به خارج، در سراسر دنیا و ایران است. شما می توانید از هر نوع ارز و به هر میزان آن را (حتی مبالغ پایین)، بدون نیاز به داشتن حساب بانکی نه برای فرستنده و نه برای گیرنده ، به صورت نقدی در کمتر از یک ۱ روز کاری و با آسودگی خاطر و امنیت، به گیرنده مورد نظر خود در انگلستان برسانید و تمام مراحل انتقال ارز را با آسودگی خاطر به صورت آنلاین دنبال کنید.

حواله مانی گرام

انتقال پول توسط سیستم مانی گرام، ضمن تفاوتهایی جزئی، مشابه حواله وسترن یونیون است. برای حواله فوری پوند به انگلستان از طریق مانی گرام، نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست . ضمن سادگی و امنیت با کوتاه نمودن مراحل و زمان ارسال پول ، از بهترین سیستم های مالی دنیا برای انتقال وجه است.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.