حواله درهم امارات:

با توجه به لزوم ارتباط مالی کارآمد و آنلاین با کشور امارات، صرافی نگار با اتکا به تخصص و تجربه، شرکای بین المللی و سریعترین و معتبرترین بانک های واسط در این کشور، با ارائه مجموعه متنوعی از خدمات ارزی در کوتاهترین زمان و بدون محدودیت برای انتقال حواله درهم به امارات در دنیای جذاب تجارت بی حد و مرز برای درهم امارات همراه شماست و حواله درهم امارات را با سریعترین روش ها در بستری امن انتقال می دهد.

انواع روش های حواله درهم امارات:

حواله بانکی داخلی:
برای ارسال حواله درهم امارات در این روش،  شما نیاز به اطلاعاتی از قبیل شماره حساب به صورت IBAN، نام وآدرس بانک و کد سوئیفت بانک گیرنده مورد نظر خود در کشور امارات دارید. مبلغ مورد نظر طی کوتاه ترین زمان ممکن ( کمتر از یک روز کاری) در بستری مورد اعتماد و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیما به حساب بانکی دریافت کننده واریز می گردد و برای زمانی که دریافت کننده حواله ارزی امکان یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد گزینه مناسبی است.همچنین ارسال کننده می تواند حواله درهم خود را به تمامی بانک های کشور امارات و تمامی شهر های امارات بدون هر گونه محدودیتی ارسال نماید.

حواله نقدی و تحویل فوری اسکناس در امارات:

نگار با شبکه گسترده ای از خدمات مالی و استفاده از امکانات دیگر شرکت های هم خانواده خود، با هدف ایجاد تنوع در خدمات ارزی و برآورده کردن ملزومات تمامی افراد به اینگونه خدمات، این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است.
شایان ذکر است در این روش هنگام درخواست مشخصات دریافت کننده وجه را مطابق با کارت شناسایی معتبر گیرنده و یا پاسپورت گیرنده تکمیل نمایید.
ارسال آنلاین پول، بدون نیاز به مراجعه حضوری و بدون کارمزد بوده و محدودیتی برای مبلغ حواله فوری وجود ندارد.

برای درخواست حواله درهم امارات فرم مربوطه را پر کنید و یا از طریق تلگرام و تلفن در خواست خود را اعلام فرمایید.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.