پیشنهاد ویژه :

ما شما را به دیدن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دعوت میکنیم

پیشنهاد ویژه :

پیشنهاد ویژه برای مشتریان و مخاطبینی که تمایل به مراجعه حضوری دارند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اقتصاد جهانی امروز بیشتر به سود کسانی است که علاوه بر آگاهی از اصول علمی بازرگانی و شیوه های نوین تجارت، می توانند از مرزها عبور کنند و در زمینه بین المللی فعالیت کنند. امارات متحده عربی از کانال های اساسی و نیرومند برای ارتباط مالی کارآمد، نقل و انتقال کالا و تجارت رو به رشد و پرجنب وجوش بین ایران وجهان تبدیل شده است.

به علاوه اینکه، کشور امارات از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان است و ۲۰ درصد جمعیت ایرانی، بیش از ده ها هزار شرکت با ماهیت ایرانی یا بین المللی و فاصله هوایی دو ساعته تا ایران را دارد، در کشور امارات سیاست نظارت بر ارز وجود ندارد و به دلیل فضای باز و آزاد اقتصادی، امروزه این کشور به عنوان مرکز تجارت منطقه خاورمیانه و شهر تجار، در سطح جهان نامگذاری شده است.

با توجه به لزوم ارتباط مالی کارآمد و آنلاین با کشور امارات، صرافی نگار با اتکا به تخصص و تجربه، شرکای بین المللی و سریعترین و معتبرترین بانک های واسط در این کشور، با ارائه مجموعه متنوعی از خدمات ارزی در کوتاهترین زمان و بدون محدودیت برای حضور در دنیای جذاب تجارت بی حد و مرز همراه شماست.

انواع روش های حواله به امارات

حواله بانکی (حواله TT)

برای ارسال حواله ارزی در این روش،  شما نیاز به اطلاعاتی از قبیل شماره حساب، نام وآدرس بانک و کد سوئیفت بانک گیرنده مورد نظر خود دارید. مبلغ مورد نظر طی کوتاه ترین زمان ممکن ( کمتر از یک روز کاری) در بستری مورد اعتماد و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیما به حساب بانکی دریافت کننده واریز می گردد و برای زمانی که دریافت کننده حواله ارزی امکان یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد گزینه مناسبی است.

حواله وسترن یونیون
روشی سریع و ساده برای انتقال فوری ارز به خارج، در سراسر دنیا و ایران است. شما می توانید به هر میزان و از هر نوع ارزی (حتی مبالغ پایین) را، بدون اینکه  نیاز به حساب بانکی بین المللی داشته باشید، به صورت نقدی و در کمتر از ۱ ساعت ، به گیرنده مورد نظر خود در امارات برسانید و ضمن صرفه جویی در زمان با آسودگی خاطر تمام مراحل انتقال ارز را به صورت آنلاین دنبال کنید. این روش از گزینه های مناسب برای زمانی است که نیاز به ارسال فوری پول به امارات دارید .

حواله مانی گرام
انتقال پول توسط سیستم مانی گرام، ضمن تفاوتهایی جزئی، مشابه حواله وسترن یونیون است. برای حواله فوری درهم به امارات از طریق مانی گرام، نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست . ضمن سادگی و امنیت با کوتاه نمودن مراحل و زمان ارسال پول ، از بهترین سیستم های مالی دنیا برای انتقال وجه است.

حواله نقدی و تحویل فوری اسکناس در امارات
نگار با شبکه گسترده ای از خدمات مالی و استفاده از امکانات دیگر شرکت های هم خانواده خود، با هدف ایجاد تنوع در خدمات ارزی و برآورده کردن ملزومات تمامی افراد به اینگونه خدمات، این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است.

در صورت نیاز به ارسال سریع درهم به امارات، ابتدا به تکمیل فرم مربوط به درخواست تحویل نقدی اقدام فرمایید. پس از ثبت درخواست، تکمیل اطلاعات و برآورد هزینه ها، به محض واریز مبلغ ریالی وجه مورد نظر به حساب های شرکت در ایران و تأیید شدن آن توسط واحد مالی نگار، ذینفع حواله (گیرنده حواله) می تواند معادل ارز آن را را با مراجعه حضوری به نمایندگی نگار در امارات به صورت نقدی یا در حساب بانکی خود در هر نقطه از این کشور دریافت نماید.
ارسال آنلاین پول، بدون نیاز به مراجعه حضوری و بدون کارمزد بوده و محدودیتی برای مبلغ حواله فوری وجود ندارد.

برای این درخواست فرم روبه رو را پر کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

همکاران ما
bank bank bank bank bank bank