آمریکا در صدر فهرست کشورهای جذب کننده ایرانیان برای تحصیل، تجارت، اقامت و مهاجرت است. به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی به بانک های بین المللی ، ارسال پول به آمریکا و حواله به آمریکا برای ایرانیان بسیار دشوار و سخت گردیده است .

خدمات سکه و صراف نگار برای کشور آمریکا:

برای حفظ ارتباط طولانی مدت و حرفه ای با شما، سکه و صراف نگار ضمن ارائه خدمات ارزی بین المللی و ویژه در خصوص حواله دلار به آمریکا و حواله به آمریکا ، همواره در گسترش حمایت های مالی و انطباق با نیازهای در حال تغییر شما فعال بوده است . امکان انجام حواله ارزی را برای افرادی که نیازمند دریافت ارز در آمریکا هستند یا برای انتقال ارز از ایران به آمریکا مشکل دارند به روشهای متفاوت فراهم نموده است.

انواع روشهای ارسال حواله به آمریکا

حواله به آمریکا به صورت حواله داخلی:

این روش سریعترین و قابل اطمینان ترین روش ، برای حواله دلار به آمریکا است. در این روش منحصر به فرد که اصطلاحا cash Deposit نام دارد ، واریز حواله دلار به حساب بانکی شخص یا شرکت مورد نظر شما از داخل آمریکا انجام می گیرد و بدین ترتیب امکان مسدود شدن ، معلق ماندن، یا اعمال هرگونه قانون از طرف بانک ها و سازمان های نظارت بر کنترل داراییهای خارجی، برای حواله دلار به آمریکا شما منتفی خواهد بود . حوالجات ارزی مبالغ بالا، جهت افزایش ضریب اطمینان در چند بخش ارسال می گردد.

حواله TT (تلگرافی)-حواله به بانک (حواله تلگرافیک)

برای حواله به امریکا و فرستادن دلار و حواله به حساب بانکی درآمریکا ، شما نیاز به اطلاعاتی از قبیل شماره حساب شخص یا شرکت گیرنده، Routing number حساب ( کد اختصاصی برای ارسال حواله به بانک های آمریکا ) و نام وآدرس و کد سوئیفت بانک مقصد دارید. مبلغ مورد نظر طی کوتاه ترین زمان ممکن (طی ۳ تا ۵ روز کاری) در بستری امن و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیما به حساب بانکی دریافت کننده واریز می گردد و برای زمانی که گیرنده حواله دلار امکان یا تمایل به دریافت وجه نقد ندارد، ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه، گزینه مناسبی است.

حواله وسترن یونیون (Western Union)

از روش های پراستفاده برای انتقال فوری پول به خارج، در سراسر دنیا و ایران است. برای انتقال فوری دلار و حواله به آمریکا از طریق وسترن یونیون و مانی گرام شما نیازی به حساب بانکی نه برای فرستنده نه برای گیرنده ندارید .

حواله مانی گرام (Money Gram)

انجام حواله مانی گرام، ضمن تفاوتهایی جزئی، مشابه حواله وسترن یونیون است. برای حواله آنی دلار به آمریکا از طریق مانی گرام، نیازی به اشتراک گذاری اطلاعات مالی و بانکی نیست . ضمن سادگی و امنیت با کوتاه نمودن مراحل و زمان ارسال پول ، از بهترین سیستم های مالی دنیا برای فرستادن پول است.

فارسی سازی افزونه توسط پوسته وردپرس

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

Sarafi Negar

با ما در تماس باشید و برای ما پیغام گذارید، کارشناسان صراف نگار در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهند بود.